Лосион за лице...

Од Shady Melov во Убавина и стил - 16 фев 2011 во 21:30 - 970 прегледи

Shady Melov

Лосион за лице ама што функцјунира.

 • Сподели:
 • Twitter
 • -2
 • Ми се допаѓа

Пријави прашање

Одговори (7)

АЛВИН

АЛВИН 16 фев 2011 во 21:33

како мислиш да функционира пробај со стрејт или некои поскапи и нормално подобри.

 • Ми се допаѓа
INTEL FAN
 • Ми се допаѓа
Сања

Сања 16 фев 2011 во 21:40

Има различни, во зависност каква е твојата кожа: мрсна или сува. Разгледај по продавниците, таму има секакви и повеќето се ефикасни.

 • Ми се допаѓа
Стефан

Стефан 17 фев 2011 во 00:56

Зависи каков лосион бараш. Најдобро прашај во аптека, не по продавници, ке си кажиш шо сакаш или каков проблем имаш па ке ти препорачат од таму шо треба да си купиш :)

 • Ми се допаѓа
Џон Конор

Џон Конор 17 фев 2011 во 17:57

klindacin ze,mi si mn ubavo go ciste liceto :)

 • Ми се допаѓа
BS Player

BS Player 17 фев 2011 во 19:36

Прашај во супермаркет и одма ќе ти кажат тоа што го бараш.

 • Ми се допаѓа
Mihaela Georgievska

Mihaela Georgievska 31 јан 2012 во 16:25

Хлоракол или Дермогал, ефтини се, ама има ефект.

 • Ми се допаѓа

Најави се и одговори на ова прашање